Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Nosnosť

(3)
(1)
(7)
(5)

Maximálna výška zdvihu

(1)
(2)
(1)
(6)
(3)
(3)

Manuálne

Zobrazujem 12 záznamov z 16.

Zobraziť ďalších 4

Zobrazujem 12 záznamov z 16.

Zobraziť ďalších 4

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných ručne vedených vysokozdvižných vozíkov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Objednaný tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.

Sme si dobre vedomí skutočnosti, že nákup manipulačnej techniky je investíciou do zlepšenia pracovných či výrobných procesov a taký stroj musí zarábať peniaze. Ide však len o stroje, ktoré tak potrebujú občasnú údržbu a môže u nich dôjsť k poruche. Predajom teda naše služby určite nekončí a pre zákazníkov máme pripravené služby nášho rýchleho servisu, ktorý má celorepublikovou pôsobnosť.