ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

DEMO - vyskúšajte zadarmo

DEMO PROGRAM DELTALIFT dáva dopytujúcim zákazníkom možnosť vyskúšať si zdarma naše produkty predtým, než ho kúpi.


 

DOBA ZAPOŽIČANIE je až 10 dní, po tej stroj vrátite, alebo ho kúpite napríklad aj na rozložené splátky.

PODMIENKY DEMO PROGRAMU sú také, že pri odovzdaní tovaru požadujeme od zákazníka uhradenia vratnej kaucie, ktorá sa vprípade ponechania tovaru zákazníkom započíta ako úhrada faktúry. Pre stanovenie výšky kaucie používame aktuálne ceny produktov DELTALIFT - viď. www.deltalift.cz, alebo sa vyššie kaucia riadi platnou cenovou ponukou. Kaucia (cena tovaru) je zákazníkom vždy písomne ​​odsúhlasená.

Ak pošlete odobraté tovar z demo programu späť k nám do konca skúšobného obdobia, vrátime Vám kauciu okrem nákladovspojených s doručením predmetného výrobku k zákazníkovi (príp. aj späť). Zákazníkovi sa tak vracia naspäť plná cena z vopredzaplatené kaucie za podmienky, že je demo výrobok vráti bez mechanického a iného poškodenia v stave, v akom bol na skúšku odDELTALIFTu odobratý.

Vyberte si akýkoľvek náš produkt a môžete ho vyskúšať po dobu 10 dní, či ak Vám skutočne vyhovuje. Sme si natoľko istíkvalitou preverovaných strojov DELTALIFT že veríme, že práve VY oceníte pomer ceny a výkonu. Na skúšku odovzdávameVŽDY nový výrobok a tak nič nebráni jeho plnému užívanie po skončení demo programu.