Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte.

Viac informácií

Elektrický (akumulátorový) fúrik/kolečko/táček 500W

 • kvalitná oceťová konštrukcia a pozinkovaná vaňa 
 • nosnosť 150 kg
 • regulácia rýchlosti 
 • kvalitný Li-Ion akumulátor 
 • vyrábené v EU
 • dojazd až 10 km
 • s funkciou spätného chodu
 • Pohodlné a kvalitné pracovné rukavice k nákupu zdarma+ RUKAVICE AKO BONUS

  K nákupu tohto tovaru máte možnosť získať veľmi pohodlné a kvalitné prémiové pracovné rukavice z jemnej bielej lícovej kozinky PD4-6  len za 0,10 €!
  (tie určite oceníte nielen pri práci so zakúpeným produktom, ale tiež na zahrade, v dielni, pri ľahkých montážach, atp.)  Pohodlné a kvalitné pracovné rukavice k nákupu zdarma+ RUKAVICE AKO BONUS

  K nákupu tohto tovaru máte možnosť získať veľmi pohodlné a kvalitné prémiové pracovné rukavice z jemnej bielej lícovej kozinky PD4-6  len za 0,10 €!
  (tie určite oceníte nielen pri práci so zakúpeným produktom, ale tiež na zahrade, v dielni, pri ľahkých montážach, atp.)  Konštrukciou klasický stavebný fúrik/táček/koliečko, ktoré je však unikátna svojim elektrickým (akumulátorovým) pohonom. Vďaka nemu je práca, rýchla, efektívna, jednoduchá a tiež zábavná :-) Je vhodné pre prevoz ľubovoľného materiálu. Má ergonomické rukoväte na uchopenie a ovládanie so spätným chodom elektrického pohonu. Výhodou tohto produktu je jeho zvýšená odolnosť, v porovnaní s klasickou plastovou korbou. O pojazd sa stará moderný Li-Ion akumulátor, ktorý poháňa motor s výkonom 500W.

  Nosnosť nosiča je 150kg a ponúka veľmi slušný dojazd až 10 km! S dodávanou batériou dokáže fungovať na jedno nabitie pri bežnom použití cca 1-2 týždne, nepretržite až 6 hodín.

  Robustná Oceľ konštrukcia a silne pozinkovaná nakladacia vaňa.

  Súčasťou je nabíjačka a 1ks Li-Ion batéria.

  DELTALIFT
  Aku-kolečko-CLASSIC-500W
  20.5kg
  20kg
  352.00 bez DPH 422.40 s DPH
  Cena dopravy 10.90 bez DPH 13.08 s DPH

  Produkt je práve v porovnávaní Zobraziť porovnanie

  Nevybrali ste si? Pomôže Vám náš konfigurátor